Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na
Rozmaitości

21:50

Nawet najlepszy rodowód niewiele dziś znaczy - ofiarą zaniedbania może paść zwykły pies rasy "kundel", ale też pies z bardzo cennym rodowodem. W sieci nie brak historii rasowych psów odebranych interwencyjnie przez organizacje prozwierzęce. Niejednokrotnie odbierane psy to obraz nędzy i rozpaczy, a sprawa kończy się na sali sądowej. Bywa też niestety i tak, że na leczenie jest już za późno, a najlepsza pomoc to poddać bardzo cierpiącego zwierzaka eutanazji. 

Czytaj więcej »

11:02

Błędy medyczne w położnictwie dotyczą nieprawidłowej opieki nad kobietą w ciąży, w trakcie porodu oraz bezpośrednio po urodzeniu się dziecka. Mogą dotyczyć zarówno kobiety, płodu i dziecka. Konsekwencją tych błędów mogą być nie tylko śmierć matki lub noworodka, ale również trwałe kalectwo dziecka.

Czytaj więcej »

02:04

Synoptycy nie pozostawiają nikomu żadnych złudzeń – nadciąga prawdziwa zima, a wraz z nią pojawią się coraz niższe temperatury. Nie zwlekaj zatem!... Już dziś zakup opał – zwłaszcza, że w sklepie firmowym ekogroszekplus.pl, należącym do firmy ADAMEX z Podolsza, trwa obecnie PROMOCJA NOWOROCZNA, dzięki której można trochę zaoszczędzić! Przekonaj się jakie to łatwe i wygodne – zamów opał u nas nawet nie wychodząc z domu!

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.