Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na
Sport

02:01

Piłkarze Wierchów Rabka-Zdrój nie zwalniają tempa w rozgrywkach Podhalańskiej Klasie "A". Drużyna trenera Franciszka Mrózka pokonała na własnym stadionie 4:1 ekipę z Czarnego Dunajca i tym samym notuje znakomitą passę kompletu zwycięstw w rundzie wiosennej. Bramki dla biało-zielonych zdobyli Łukasz Sularz, Marcin Wójciak, Bartłomiej Traczyk oraz Paweł Świder.  

Czytaj więcej »

07:57

Wszyscy wiedzą, że Szczebrzeszyn znany jest z chrząszcza, który brzmi w trzcinie, ale mało kto wie, że Szczebrzeszyn jest siedzibą Polskiego Centrum Jiu Jitsu Goshin Ryu. To właśnie w tym miasteczku w województwie lubelskim zorganizowane zostało Międzynarodowe Seminarium Sztuk i Sporów Walki, w którym udział bierze udział 15-osobowa reprezentacja z Podhala z Podhalańskiej Akademii Sztuk Walki EdArt z senseiem Arturem Szpałkiem i sempai Edytą Trybułą - reprezentanci sekcji z Czarnego Dunajca, Raby Wyżnej, Niedzicy i Nowego Targu.

Czytaj więcej »

07:56

Już 13 maja, wyścigiem o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec, rozpocznie Kolarski Puchar Podhala w kolarstwie szosowym „Podhale Tour 2018”. Cały cykl, składa się z czterech etapów, kolejne dwa, również  ze startu wspólnego odbędą się: 17 czerwca w Rabie Wyżnej i 7 lipca w Rabce-Zdroju, a ostatni - jazda indywidualna na czas – 23 września w Spytkowicach.

 

Czytaj więcej »

10:33

14-15 kwietnia w Janowie odbyły się Mistrzostwa Polski Amatorów Dywizji 3. Podhale w tym roku reprezentowały dwie drużyny na co dzień biorące udział w rozgrywkach Podhalańskiej Amatorskiej Lidze Hokeja - Sokoły Nowy Targ oraz Drwale Czarny Dunajec. Dla Czarnego Dunajca był to debiut w rozgrywkach tego szczebla, los sprawił, iż po losowaniu grup obie drużyny znalazły się również w tej samej grupie wraz z drużyna GTA Polonia Bytom.

 

Czytaj więcej »

13:15

W niedzielę 22 kwietnia L.Z.S."Szarotka" Chochołów organizuję Jubileuszowy X Bieg im. Kurierów Tatrzańskich oraz niezależnie od biegu Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa. Zawody odbędą się w Ośrodku Szkolno-Wypoczynkowym na Kamieńcu w Chochołowie o godz. 12 00.

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.