Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na
Sport

13:23

16 lutego na hali sportowej w Cichem odbył się turniej rocznika 2008 AP Wisła Chochołowskie Termy Cup, w którym wystąpiły tak znane zespoły jak: Akademia Piłkarska Wisła Kraków, A.M. Cracovia Kraków, Hutnik Kraków, Puszcza Niepołomice, MFK Dolny Kubin Słowacja, Sokoliki Stary Sącz, Limanovia Limanowa, A.P. Wisła Czarny Dunajec oraz zwycięzca turnieju kwalifikacyjnego AP Wierchy Rabka.

 

Czytaj więcej »

12:56

Największy halowy turniej piłki nożnej jakiego na Podhalu jeszcze nie było. 16 lutego 2019 roku na hali sportowej w Cichem zmierzą się zawodnicy rocznika 2008 takich renomowanych klubów jak: Akademia Piłkarska Wisła Kraków, A.M. Cracovia Kraków, Hutnik Kraków, Puszcza Niepołomice, MFK Dolny Kubin Słowacja, Sokoliki Stary Sącz, Limanovia Limanowa, A.P. Wisła Czarny Dunajec.

 

Czytaj więcej »

11:14

Biegi narciarskie, skoki narciarskie, kombinacja norweska - pierwsze kroki już stawiają dzieci z gminy Czarny Dunajec. Kilka grup ze szkół podstawowych rozpoczęło bieganie na nartach w ramach prowadzonej akcji „Pierwsze kroki” w biegach narciarskich, skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Tworzy się grupa dzieci do odbycia pierwszych skoków na skoczni K15 w Chochołowie.

 

Czytaj więcej »

23:21

Największe kariery sportowe zaczęły się od marzeń. Kamil Stoch jako kilkuletni chłopiec, z wiarą w swoje słowa mówił, że będzie mistrzem. Jest doskonałym przykładem, jak potężną siłę mają marzenia dzieci. Skocznie w Chochołowie są tym, co kiedyś mistrz olimpijski miał na kawałku pola koło domu, tylko że chochołowskie dzieci mają to teraz w wydaniu na najwyższym poziomie. Obecnie rolą dorosłych jest wspieranie tego co już zostało zbudowane, bo wielki sport XXI wieku rodzi się w kuźniach talentów, w fabrykach, takich jak ta, która powstała i rozwija się w Chochołowie.

 

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.