Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Halina Tatar z Chochołowa finalistką brytyjskiego konkursu piękności Miss Generation


Halina Tatar to 24-letnia góralka z Chochołowa, mieszkająca w Wielkiej Brytanii, a dokładnie w Leicester. Na co dzień pracuje i wychowuje dwójkę dzieci Asię i Antosia. Mimo to postanowiła wystartować w tegorocznej edycji konkursu piękności Miss Generation w Londynie, którego finał odbędzie się 26 stycznia 2019 r.

P

okaz piękności Miss Generation przeznaczony jest dla pań w wieku 25-50 lat. - Nie ma znaczenia, czy jesteś w związku małżeńskim, czy masz dzieci, możesz być niski lub wysoki, możesz mieć ciało modelki lub ciało plus size, możesz mieć tatuaże, piercing itp. Możesz nam pokazać cokolwiek, co w tobie. Możesz tańczyć, śpiewać, krzyczeć lub możesz być cicho. Chodzi o ciebie ... ponieważ każda kobieta ma coś wyjątkowego - mówią organizatorzy.

Do finału zakwalifikowano 11 kobiet, w tym Halinę Tatar. Aż do fnia finału można głosować na poszczególne finalistki.

Reklama


- Chciałabym prosić o wsparcie dla siebie i 11 pięknych kobiet. Chcę pokazać kobietom, że każda z nas jest piękna i wyjątkowa pomino naszych niedoskonałości. Chcę, by obudziły wiarę w siebie w to że są wyjątkowe i niesamowicie silne. Pragnę, by uświadomiły sobie, że marzeniom trzeba pomoc się spełnić, a jest to jedynie możliwe jeśli zaakceptujemy siebie takie jakie jesteśmy i musimy uwierzymy w nasza siłę - mówi finalistka rodem z Chochołowa.

Głosy na Halinę Tatar można oddawać na stronie www.missgeneration.uk/model/09-halina-tatar

 


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.