Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Hołdymas 2018 w Czarnym Dunajcu


W niedzielę, 26 sierpnia gmina Czarny Dunajec będzie obchodziła święto plonów. Rolnicy, przedstawiciele sołectw podziękują Panu Bogu za tegoroczne plony.

 

D

ożynki rozpoczną się o godz. 9.00 od konkursu wieńców dożynkowych na Rynku w Czarnym Dunajcu. Po nim, wszyscy udadzą się do kościoła parafialnego pw. Trójcy Przenajświętszej, gdzie odprawiona zostanie msza dziękczynna o godz. 10.00.

 

Reklama


Na uczestników imprezy czeka wyjątkowo dużo atrakcji i spora dawka znakomitej muzyki, pokazy sportowe, Turniej Sołectw Plażowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec, konkursy z nagrodami dla publiczności, występy zespołów regionalnych, konkursy dla rolników, a także degustacja potraw regionalnych i prezentacja zaprzęgów konnych. Muzycznym zwieńczeniem imprezy będą koncerty zespołów: Holeviaters i Future Folk. W programie nie zabrakło ponadto sztucznych ogni, zabawy tanecznej oraz przestrzennego pokazu laserowego.

Szczegółowy harmnogram Hołdymasu 2018, na który zapraszają Wójt i Rada Gminy Czarny Dunajec oraz Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec, znajduje się na plakacie.


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.