Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Kiedy najtaniej…? Luzem czy workowany…? Radzi producent eko-groszków z Zatora


Należysz do osób, które z zakupem opału na sezon grzewczy zwlekają aż do pierwszych przymrozków? Sądzisz że jesienią będzie taniej? Istnieje co najmniej kilka powodów, dla których warto pomyśleć o wcześniejszym zaopatrzeniu swojego gospodarstwa domowego w dostateczną ilość węgla na zimę – zwłaszcza, że można to uczynić nawet nie wychodząc z domu!...

Nie brakuje Klientów, dla których wybór opału to nadal pewien rytuał, rozpoczynający się z chwilą przybycia na miejsce, gdzie zaplanował zakup węgla. Widać jednak, że cenią sobie także wygodę i oszczędność czasu, dlatego w szybkim tempie poszerza się grono osób decydujących się złożyć zamówienie on-line (zakupy w sklepie internetowym) bądź telefonicznie - mając oczywiście zagwarantowaną dostawę towaru pod wskazany adres. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów, firmaADAMEX z Podolsza – sprawdzony producent eko-groszków i sprzedawca węgla, właściciel e-sklepu ekogroszekplus.pl – proponuje pełen pakiet usług związanych z wyborem, zakupem i dostawą wybranego sortymentu węgla. Chętnie służy również dobrym radom i podpowiada Klientom na co zwrócić uwagę, gdy decydują się na zakup opału.

Kiedy najtaniej kupisz opał…?

Reklama


Istnieje co najmniej kilka powodów, dla których warto pomyśleć o jak najwcześniejszym zaopatrzeniu swojego gospodarstwa domowego w dostateczną ilość opału na zimę.Pierwszy z nich to niższa cena - w sezonie grzewczym na zakup opału trzeba wydać zdecydowanie więcej. Producenci węgla (kopalnie) jak i sprzedawcy opału określają ceny tego surowca w zależności od pory roku. Zazwyczaj najtańszy węgiel – także w sortymencie eko-groszek – można nabyć wiosną, zaraz po zakończeniu sezonu grzewczego. Wtedy to składy opału, które nie wyprzedały jeszcze całego towaru zimą, zachęcają do zakupów stosując obniżki i promocje, aby wyczyścić swoje stany magazynowe. Bywa, że atrakcyjne ceny opału utrzymują się aż do lata. Jest to ostatni moment na zakup węgla czy też eko-groszku w przystępnej cenie. Niemal pewne jest, że wówczas zakupimy towar z nowej dostawy – może nawet prosto z kopalni.

Dla wielu gospodarstw domowych koszt ogrzewania węglem stanowi znaczną część ich wydatków. Zapewne dlatego swoją decyzję o zakupie opału odkładają na ostatni moment. Tylko czy słusznie…? Tego wydatku i tak nie są w stanie uniknąć… a decydując się na zakup dopiero w okresie grzewczym zapłacą najwięcej, bowiem wtedy opał osiąga ceny najwyższe. Podobnie sprawa wygląda w przypadku długiej, mroźnej zimy. Nieprzygotowanie gospodarstwa domowego na taką ewentualność zmusza jego właściciela do rozpaczliwego zakupu… praktycznie tego, co jeszcze jest (pozostało) na składzie węgla – i to bez względu na cenę (ta w samym środku srogiej zimy jest jeszcze wyższa!)

Luzem czy workowany…?

Dla Klientów szukających oszczędności atutem eko-groszku luzem jest (wyłącznie) jego cena – niższa o około 10% w porównaniu z workowanym. Zdecydowana większość Klientów stawia jednak na towar konfekcjonowany, bo zyskują w ten sposób gwarancję kaloryczności. Eko-groszek składowany luzem poddany jest działaniu warunków atmosferycznych. Co więcej - kupując produkt workowany zyskują gwarancję frakcji; nasz proces technologiczny zapewnia otrzymanie eko-groszku bez zawartości miału, wyłącznie o granulacji podanej na opakowaniu (od 5mm do 25 mm). Mają też gwarancję jakości (opisany produkt można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia oferowanych parametrów). Oferowane przez nas eko-groszki dostarczamy samochodami z HDS, dzięki czemu posesja jak i kotłownia pozostaje czysta. Co istotne, idealnie nadają się do spalania w najnowszych piecach z podajnikiem (5 klasa), jak i w kotłach niższej klasy.

Dlaczego warto nam zaufać…?

Firma ADAMEX z Podolsza istnieje na polskim rynku już od ponad 25 lat. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w kraju sprzedawców polskiego węgla (oferowanego luzem i workowanego), producentem wysoko cenionych przez Klientów eko-groszków: STRONG®, HALNY®, RETOTER PLUS®, ENERGY PLUS, a także wzbogaconego eko-miału RETOTER®. Nasz konfekcjonowany eko-groszek składowany jest na bezzwrotnych paletach (60 worków). Jako pierwsi na rynku zaoferowaliśmy Klientom towar w workach 15.- kilogramowych, dzięki czemu obsługa pieca z podajnikiem nie wymaga nadmiernego wysiłku. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty świadczące o jakości naszych eko-groszków, poparte badaniami laboratoryjnymi. Szanując prawa Klientów do pełnej informacji o zakupionym produkcie, na opakowaniach każdego z nich zamieszczamy szczegółowo opisane parametry, a także dane kontaktowe firmy.

Oprócz szerokiej gamy eko-groszków, firma ADAMEX oferuje Klientom również węgiel workowanyw sortymentach: orzech, orzech wysokokaloryczny oraz miał węglowy, pakowany w workach 25 kg, składowany na bezzwrotnych paletach.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania zamówień w naszym sklepie internetowym ekogroszekplus.ploraz do odwiedzin stron internetowych: adamexpodolsze.pl oraz adamexmaszyny.pl.

Przyjmujemy także zamówienia składane telefonicznie: 792 113 113


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.