Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

V Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża w Odrowążu


9 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej w Odrowążu odbędą się przesłuchania w ramach Konkursu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej, który organizowany jest w Odrowążu od wielu lat, a w tym roku jest to jego 5. edycja o zasięgu powiatowym.

- W naszej szkole już od kilku lat odbywa się Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej. Impreza ta cieszy się dużą popularnością wśród uczniów szkół podstawowych powiatu nowotarskiego – mówi Iwona Florczyk, dyrektor Szkoły Podstawowej w Odrowążu.

Głównym celem konkursu jest uczczenie 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, przypomnienie i upamiętnienie pieśni patriotycznych i żołnierskich oraz rozwijanie talentów muzycznych wśród dzieci.

Reklama


- Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – mówi Iwona Florczyk.

Konkurs odbędzie się 9 listopada 2017 r. na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Odrowążu.

Laureaci, jak co roku wystąpią w koncercie w ramach obchodów Święta Niepodległości w Gminie Czarny Dunajec, który odbędzie się 11 listopada 2017 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec (ostatni punkt gminnych obchodów Dnia Niepodległości).

Uczestnikami konkursu będą uczniowie szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych, szkół muzycznych, ognisk pozaszkolnych do 13 roku życia.  


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.